Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

                                               

       
14 lutego odbył się apel, na którym podsumowaliśmy naszą pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Pochwaliliśmy się naszymi sukcesami i osiągnięciami, ale także powiedzieliśmy o tym, co trzeba poprawić i nad czym powinniśmy szczególnie popracować w semestrze drugim. Obejrzeliśmy prezentację ukazującą nasze wyniki indywidualne i klasowe w obu typach szkół: szkole branżowej pierwszego stopnia i w technikum.
         Najprzyjemniejszą częścią podsumowania były nagrody i dyplomy dla tych uczniów, którzy brali udział w różnego typu konkursach i zawodach. Największe wrażenie na nas wszystkich zrobiła nagroda dla Justyny Witwickiej – Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane za najwyższe wyniki w nauce oraz aktywny udział w różnych przedsięwzięciach w szkole i poza nią. GRATULACJE JUSTYNO !

         Apel zakończył się akcentem walentynkowym. Inka i Kasia złożyły życzenia szczęśliwie zakochanym, a tych, którzy wciąż szukają „drugiej połówki” zapewniły, że „na pewno prędzej czy później na drodze swojego życia spotkają osobę, która samym uśmiechem sprawi, że ślepo uwierzą, że ziemia jest płaska, a księżyc jest z niebieskiego sera”  smile

Po zakończeniu apelu kurierzy poczty walentynkowej dostarczyli przesyłki adresatom.