Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

                                               

       
19 lutego 2019 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, odbyły się X Legnickie Prezentacje Edukacyjne. W godzinach od 9.00 do 14.00 zaprezentowane zostały oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych, dolnośląskich uczelni wyższych oraz instytucji edukacyjno-szkoleniowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gimnazjalistów i ósmoklasistów przygotowaliśmy materiały prezentujące CKZiU, zaaranżowaliśmy stoisko targowe wraz z CKP oraz przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów. Młodzi ludzie mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wyboru typu szkoły, kierunku kształcenia, czy planowania kariery zawodowej. Nie mogło obyć się również bez poczęstunku przygotowanego przez prężnie działający pion gastronomiczny. Debiutujący team, składający się z pozytywnie zakręconych uczniów naszej szkoły, zaprezentował uczestnikom i odwiedzającym targi, zumbę CKZiU. Oj działo się, działo…! Wszystkich, którzy bawili się znakomicie i już poczuli przyjazną atmosferę panującą w naszej szkole, serdecznie zapraszamy.