Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

                          

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, czas wyjątkowy, pełen magii i radości. Także w naszej szkole czuć świąteczny klimat. Dziś z tej okazji wszyscy zgromadziliśmy się w auli na uroczystym spotkaniu.

Nasi zdolni uczniowie przygotowali 2 spektakle świąteczne: pod okiem pani Marty Pawiłowskiej przedstawienie w języku angielskim pt. "Have you seen Christmas?" oraz jasełka w wersji współczesnej, wg pomysłu katechety, pana Marka Wójciaka. W świąteczny nastrój wprowadzały nas dziś także piękne polskie i angielskie kolędy, śpiewane przez naszych uczniów. Dzięki pani Małgorzacie Morgowicz nie zabrakło również akcentu niemieckiego.

W takim świątecznym nastroju można wreszcie zająć się lepieniem uszek i myciem okien

wink

Wesołych Świąt! Frohe Weihnachten! Merry Christmas! Do zobaczenia w 2020!